skip to Main Content

Pet Kuaför

Pet Kuaför Hizmetini İstanbul Genelinde özellikle yaz aylarında pire ve kene enfestasyonunun arttığı dönemlerde kedi ve köpeklerin tıraş olması hayvanların sağlığı açısından çok önemlidir. Bu amaçla deneyimli ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla can dostlarımıza hizmet veriyoruz.

pet kuafor
köpek banyosu

Kedi Ve Köpekler

Köpek, Kedi’lerin Tırnak, tüy ve deri sağlığının korunması için düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar.
Bu ihtiyaçdan dolayı Köpek, Kedi’lerin banyo, tırnak, tıraş kesimi ve tarama işlemleri düzenli olarak yapılmalıdır. Pet Kuaför Hizmeti Tırnak kesimi, makine tıraşı, makas tıraşı,  banyosu ve her türlü ev hayvanına bakım yapılmaktadır.

Hayvanlarda Pet Kuaför Hizmeti

Pet Kuaför; Makas uçları, Tıraş makinesi, tüm hayvan tıraşı malzemeleri “makas v.b.” sterilizasyon amacıyla, Tüy kesimi ve banyo steril koşullarda uygulanmaktadır, ultraviyole ışın altında her tıraştan sonra özel dezenfektan spreylerle temizlenir.

Pet Kuaförlerde alınabilecek Hizmetler

Pomeranian BooKedilerde ilaçlı Banyo/Tıraş

Köpeklerde İlaçlı Banyo/Traş

Ev hayvanlarında Tarama ve Tırnak kesimi

Bize pet kuaför konusunda yazabilrisiniz sizi yönlendirebiliriz

İrtibat:

eposta : Bize Ulaşın

Site notu : istanbulda sizi yönlendirebileceğimiz eve hizmet veren veteriner hekim ve teknisyenler mevcuttur bu konuda eposta ile bize yazabilirsiniz.  7/24 hizmet veren kliniklerin ayrıca sevisleri mevcuttur. Bu oluşum daha çok hizmet amacı ile kurulmuştur bize ulaştığınızda bize kayıtlı size en yakın veteriner hekime yönledireceğiz.

Veteriner Vizyonumuz

Dünya standartlarında hekimlik misyonunu her geçen gün üst seviyelere taşıyarak, ülkemiz pet sektöründe lokomotif görevi almak; Yenilikleri takip ederek, güncel bilgiler ışığında kaliteli ve ulaşılabilir hizmeti verebilmektir.
İstanbul genelinde koruyucu hekimlik uygulamaları ile petlerinizin hastalılardan korunmasını ve dostlarımızın mutlu, sağlıklı, rahat ve olabildiğince uzun ömürlü bir yaşam sürmeleri ve pet sahiplerinin petleri ile daha konforlu, ve eğlenceli zaman geçirebilmeleri için gereken tüm hizmetlerin en kaliteli şekilde verilmesini, tüm pet sahiplerinin basit önlemler ve düzenli aşı takibi ile petlerinin hastalanmalarının önüne nasıl geçileceği ve bu konuda neler yapabilecekleri hususunda bilgilendirilmesini görev edinmiştir.

Veteriner Misyonumuz

Veteriner hekimlik alanındaki en güncel tıbbi ve akademik gelişmeleri, son teknolojileri takip ederek bunların kurum içerisinde uygulanması ve kullanılması temel ilkemizdir. Hayvan refahını artırmak için teknolojik yatırımları artırıp, hekimlik bilgisini ve deneyimlerimizi geliştirmek önceliğimizdir. Türkiyde tanınan, kurumsal kültürü oluşturup, bilimsel farkındalığı ve güçlü kimliği ile tüm pet sahiplere tereddütsüz petlerini emanet edebileceği ayrıcalıklı bir hayvan dostu olarak ulaşmak istediğimiz hedef olacaktır.

Acil Veteriner Hizmetlerimiz

Dental Muayene

Minik dostlarımızın diş problemleri ve diş taşı temizleme işlemlerini özenle yapıyoruz.

Cerrahi Operasyonlar

Genel Cerrahi Operasyonları, Doğum ve Jinekolojik Operasyonlar, Ortopedik Operasyonlar, Nöroşirurjik Operasyonlar

Bilgisayarlı Röntgen

Dijital Röntgen teknolojisiyle radyografik görüntülerde farkedilemeyen ince ayrıntılar dijital olarak daha yüksek kalitede ve anında tespit edilir.

Aşı/Mikrochip Uygulama

Aşı uygulamalarından önce evcil hayvanınızın mutlaka antiparaziter uygulamalarının tamamlanmış, tüm iç ve dış parazitlerinden arınmış olması gerekir.

Genel Muayene Hizmetleri

Tam bir genel muayene ile hekiminiz sizi doğru tetkiklerin yapılması konusunda yönlendirir veya derin muayene gerekip gerekmediğini söyleyebilir.

Laboratuar Hizmetleri

Hemogram, Biyokimya, Hızlı Testler, Gaita Muayenesi, İdrar Muayenesi, Mikroskobik İncelemeler, Hormon Analizleri, Patoloji

Kedi – Köpek Kuaför Hizmetleri

Traş işlemi özellikle kedilerde sedasyon altında yapılmakta olup bu işlem asla anestezi ile karıştırılmamalıdır.

Nöbetçi Veteriner

7 gün 24 saat nöbetçi veteriner kliniği hizmetlerini veriyoruz. (Florya, Yeşilyurt, Yeşilköy, Şişli, Bahçeşehir Acil Veteriner Kliniği)

Yoğun Bakım Hizmetleri

Minik dostlarımızın durumlarına göre özel olarak ayarlanabilen kabinlerde bakım ve tedavileri yapılmaktadır.

Back To Top