skip to Main Content

Hemogram Biyokimya SDMA kan sayımı ve biyokimya analiz laboratuvarı

Hemogram Testleri

HEMOGRAM, kanın şekilli elemanlarının sayımı, oranı ve üretim durumu hakkında ve vücudun enfeksiyon, enflamasyon, lösemi, kanser, anemi, hemofili ve immun sistemi (vücut bağışıklığı) hakkında bize bilgi veren parametreleri ölçen bir cihazdır.

Kliniğimizde bulunan IDEXX ProCyte One hemogram cihazımız ile tam 17 parametre ve 7 orana bakabiliyoruz. IDEXX LABORATORIES, Retikülosit sayımı ile özellikle aneminin teşhisinde bize yarar sağlayan tek cihazdır.

hemogram kan testleri

biyokimya labaratuvar testleri

Biyokimya Testleri

BİYOKİMYA, vücuttaki kimyasal madde ve enzimlerin oranı ve bu oranın ne anlama geldiğini saptadığımız bir kan tahlilidir. Enzim, elektrolit, hormon, şeker, protein gibi önemli parametreleri içerir. Karaciğer, böbrek, pankreas, gibi önemli organların işlevleri hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Kliniğimizde bulunan IDEXX Catalyst One biyokimya cihazımız ile istenilen parametrelere bakabiliyoruz.

sdma testleriSDMA Testleri

SDMA, Dünyada ilk ve tek IDEXX LABORATORIES`de SDMA denilen erken böbrek yetmezliğinin teşhisinde kullanılan biyobelirteç bulunmaktadır. Böbrek yetmezliğinin erken teşhisi tedavi ve prognozu olumlu yönde etkilediğinden bu test hayat kurtarıcıdır.

Veteriner Kliniğimizde Biyokimya Hemogram SDMA Labaratuvar Testleri

Veteriner Kliniğimizde Hemogram Biyokimya ve SDMA Testleri Labaratuvar ortamında yapılmaktadır. Günümüz Teknolojileri eksiz olarak kliniğimizde Mevcuttur.

Acil veteriner Vizyonumuz

Dünya standartlarında hekimlik misyonunu her geçen gün üst seviyelere taşıyarak, ülkemiz pet sektöründe lokomotif görevi almak; Yenilikleri takip ederek, güncel bilgiler ışığında kaliteli ve ulaşılabilir hizmeti verebilmektir.
İstanbul genelinde koruyucu hekimlik uygulamaları ile petlerinizin hastalılardan korunmasını ve dostlarımızın mutlu, sağlıklı, rahat ve olabildiğince uzun ömürlü bir yaşam sürmeleri ve pet sahiplerinin petleri ile daha konforlu, ve eğlenceli zaman geçirebilmeleri için gereken tüm hizmetlerin en kaliteli şekilde verilmesini, tüm pet sahiplerinin basit önlemler ve düzenli aşı takibi ile petlerinin hastalanmalarının önüne nasıl geçileceği ve bu konuda neler yapabilecekleri hususunda bilgilendirilmesini görev edinmiştir.

Acil veteriner Misyonumuz

Veteriner hekimlik alanındaki en güncel tıbbi ve akademik gelişmeleri, son teknolojileri takip ederek bunların kurum içerisinde uygulanması ve kullanılması temel ilkemizdir. Hayvan refahını artırmak için teknolojik yatırımları artırıp, hekimlik bilgisini ve deneyimlerimizi geliştirmek önceliğimizdir. Türkiyde tanınan, kurumsal kültürü oluşturup, bilimsel farkındalığı ve güçlü kimliği ile tüm pet sahiplere tereddütsüz petlerini emanet edebileceği ayrıcalıklı bir hayvan dostu olarak ulaşmak istediğimiz hedef olacaktır.

Acil Veteriner Hizmetlerimiz

Dental Muayene

Minik dostlarımızın diş problemleri ve diş taşı temizleme işlemlerini özenle yapıyoruz.

Cerrahi Operasyonlar

Genel Cerrahi Operasyonları, Doğum ve Jinekolojik Operasyonlar, Ortopedik Operasyonlar, Nöroşirurjik Operasyonlar

Bilgisayarlı Röntgen

Dijital Röntgen teknolojisiyle radyografik görüntülerde farkedilemeyen ince ayrıntılar dijital olarak daha yüksek kalitede ve anında tespit edilir.

Aşı/Mikrochip Uygulama

Aşı ve mikroçip uygulamalarından önce evcil hayvanınızın mutlaka antiparaziter uygulamalarının tamamlanmış, tüm iç ve dış parazitlerinden arınmış olması gerekir.

Genel Muayene Hizmetleri

Tam bir genel muayene hizmetlerimiz ile hekiminiz sizi doğru tetkiklerin yapılması konusunda yönlendirir veya derin muayene gerekip gerekmediğini söyleyebilir.

Laboratuar Hizmetleri

Hemogram, Biyokimya, Hızlı Testler, Gaita Muayenesi, İdrar Muayenesi, Mikroskobik İncelemeler, Hormon Analizleri, Patoloji

Kedi – Köpek Kuaför Hizmetleri

Pet Kuaför ve Traş işlemi özellikle kedilerde sedasyon altında yapılmakta olup bu işlem asla anestezi ile karıştırılmamalıdır.

Nöbetçi Veteriner

7 gün 24 saat nöbetçi veteriner kliniği hizmetlerini veriyoruz. (Florya, Yeşilyurt, Yeşilköy, Şişli, Bahçeşehir Acil Veteriner Kliniği)

Yoğun Bakım Hizmetleri

Minik dostlarımızın durumlarına göre özel olarak ayarlanabilen kabinlerde bakım ve tedavileri yapılmaktadır.

Veteriner Hekim

Birçok ülkede Veteriner Hekim (wikipedia) terimi tanımlanmıştır ve eğitimini almayan kişiler bu unvanı alamazlar. Birçok durumda, veteriner hekimlerin yapabileceği uygulamalar (hastalık tedavisi ve cerrahi operasyonlar gibi), bu eğitimi almayan kişiler tarafından yasal olarak yapılamazlar.

Back To Top